Wzorcowe stanowisko do diagnostyki podwozia

W skład zestawu wchodzi:

Geometria GEOLINER 670 XD LIFT AC100
Urządzenie z najnowszej linii firmy HOFMANN, z oprogramowaniem PRO42 GOLD, dokonujące pomiaru w technologii 3D XD. Wyposażone w małe lekkie targety typu XD mocowane do koła przy pomocy uchwytów AC100 XD w zakresie średnicy felgi od 11"-22”. Kamery czytające o dużej czułości typu XD przyspieszające proces i dokładność pomiaru.

Podnośnik nożycowy diagnostyczny X-LINE OMCN serii 860
Najnowocześniejsza innowacyjna konstrukcja podnośników nożycowych-diagnostycznych. Oparta jest na 4 nożycach umieszczonych na końcach najazdów, zapewniając sztywność i precyzyjne poziomowanie ramp. Wyposażone w elektroniczny system samodiagnostyki podnośnika oraz elektroniczny system żyroskopowy, który odczytuje nierówność z dokładnością od 0,0028° i dzięki temu koryguje poziomowanie podnośnika z dokładnością do 3 mm  podczas podnoszenia oraz po opuszczeniu na blokady do 1 mm. Wszystkie te cechy sprawiają, że podnośniki serii X-LINE firmy OMCN to najnowocześniejsze podnośniki do ustawiania geometrii w pojazdach osobowych i dostawczych do 5,5 tony.

Rama do kalibracji geometrii ISO
Umożliwia dokładniejsze przypisanie podnośnika diagnostycznego do urządzenia pomiarowego, uwzględnia większą ilość punktów podnośnika (jego nierówności) mające wpływ na dokładność pomiarów w technologii 3D. Jest podstawą do wystawienia m.in. CERTYFIKATU ISO 9001.

AGROMAL Małgorzata Pietrasik

Samochód serwisowy firmy AGROMAL z Kotunia. Pierwszy mobilny samochód według nowej koncepcji firmy LEWOR. Pojazd przeznaczony do obsługi kół: ciężarowych, rolniczych i wielkogabarytowych z miejscem na warsztat mechaniczny.
W mobilnym serwisie wykonaliśmy zabudowę, instalację elektryczną, alarmową oraz pneumatyczną. Serwis wyposażyliśmy m.in. w: montażownicę mobilną Linero TM26, wyważarkę do kół PAGURO P2, agregat prądotwórczy, sprężarkę tłokową przemysłową 14 bar, podnośniki, odbijacze hydrauliczne, meble warsztatowe oraz pozostałe urządzenia.
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

MISZTAL - Hurtownia Opon

Samochód serwisowy firmy Misztal z Świętochłowic. Serwis mobilny wyposażyliśmy w urządzenia do obsługi największych opon w Polsce (36.00-51), m.in.: ramka montażowa Schrader Barjuky 2; zestaw odbijaczy firmy Schrader (Magma Ringbreaker, Bigma Ringbreaker, Maxi-Kousma Bead-Breaker).

RAFNET Rafał Łukasik

Samochód serwisowy firmy Rafnet z Łowicza. W mobilnym serwisie wykonaliśmy zabudowę, instalację elektryczną oraz pneumatyczną. Serwis wyposażyliśmy m.in. w: montażownicę mobilną Linero TM26, agregat prądotwórczy Fogo FV 14000 E, sprężarkę tłokową oraz wyważarkę do kół Paguro P2.

LARUM

W firmie Larum z Jeleniej Góry zamontowaliśmy podnośnik nożycowy diagnostyczny OMCN 822/I.
Wyposażyliśmy w urządzenie do geometrii Hofmann Geoliner 650 XD Lift, wyważarkę Hofmann Geodyna 7600 P i montażownicę Hofmann Monty 3300-24 z ramieniem Easymont Pro.

JORYC Jerzy Czajkowski

Firmę Joryc z miejscowości Bolesławiec wyposażyliśmy w podnośnik nożycowy OMCN 823 i OMCN 912 (modele z wbudowanymi oryginalnie szarpakami), urządzenia do geometrii HOFMANN GEOLINER 680 i HAWEKA AXIS 4000 PREMIUM, oraz szafkę narzędziową USAG TRUCK.

ALEXAS - Autoryzowany Serwis MAN

Firmę Alexas z gminy Przykona wyposażyliśmy w podnośnik kolumny mobilne, prase hydrauliczną 100 ton i wózek do opon. Wszystkie urządzenia firmy OMCN.

AGROWIEC Remigiusz Weżgowiec

Firmę Agrowiec z miejscowości Ziębice wyposażyliśmy w urządzenia do obsługi kół rolniczych w serwisie mobilnym.

ANDREX Kwiatkowski Andrzej

Firmę Andrex z miejscowości Turek wyposażyliśmy m.in. w wyważarkę i montażownicę do kół ciężarowych, montażownicę do kół osobowych i sprężarkę śrubową.

FABEX Fabian Czapla

Serwis mobilny firmy Fabex z miejscowości Grabowa. W samochodzie wykonaliśmy instalację elektryczną, pneumatyczną oraz zabudowe. Serwis wyposażyliśmy m.in. w: montażownicę mobilną Linero, agregat prądotwórczy Fogo, sprężarkę tłokową, podnośnik ciężarowy, klucz pneumatyczny udarowy, zwijadła.

ZODIAK Grzegorz Hetmaniak

Firmę Zodiak z miejscowości Strzelce Opolskie wyposażyliśmy m.in. w: wyważarki, montażownice i urządzenie do geometrii firmy Hofmann; podnośniki dwukolumnowe i podnośnik nożycowy diagnostyczny.