Adres firmy:
LEWOR Spółka Jawna
Renata i Wojciech Wałoszek
ul. Grota Roweckiego 11
95-020 Andrespol
tel. (42) 213-24-39

NIP: 699-17-50-247
REGON: 411049347
KRS: 0000099270

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN

 
 
 
Doradztwo techniczne i sprzedaż maszyn:
Rafał Sobótka, tel. 513-440-080, e-mail: r.sobotka@lewor.pl
Wojciech Lenart, tel. 508-252-232, e-mail: w.lenart@lewor.pl
Adam Pyśniak, tel. 508-399-570, e-mail: a.pysniak@lewor.pl
Adam Jeziorski, tel. 506-056-633, e-mail: a.jeziorski@lewor.pl
 
 
Sprzedaż ratalna maszyn, leasing:
Jakub Chojnacki, tel. 665-094-377, e-mail: jakubchojnacki@op.pl
Damian Sikora, tel. 608-001-712, e-mail: damian.sikora@raiffeisen.pl

CENTRALA

tel.  (42) 213-24-39
fax  (42) 212-23-85
 
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.  8:00 - 16:00
 
Dział księgowości:
Renata Wałoszek, tel: (042) 235-89-34, e-mail: r.waloszek@lewor.pl
Kamila Majecka, tel: (042) 235-89-32, e-mail: lewor@lewor.pl
 
Import i logistyka:
Emil Kotecki, tel. (42) 235-89-41, e-mail: e.kotecki@lewor.pl

DZIAŁ SERWISU MASZYN

Kierownik serwisu:
Paweł Dziębor, tel. (42) 235-89-42; 508-399-550, e-mail: serwis@lewor.pl
 
Części zamienne:
Emil Kotecki, tel. (42) 235-89-41, e-mail: e.kotecki@lewor.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH I URZĄDZEŃ

Sklep:
Agnieszka Szkudlarek, tel. (42) 235-89-31, e-mail: a.szkudlarek@lewor.pl
Kamila Majecka, tel. (42) 235-89-32, e-mail: lewor@lewor.pl
 
Przedstawiciel handlowy:
Andrzej Dawidziak, tel. 508-399-560, e-mail: a.dawidziak@lewor.pl
Wojciech Lenart, tel. 508-252-232, e-mail: w.lenart@lewor.pl
Jacek Dworczak, tel. 508-399-580, e-mail: j.dworczak@lewor.pl
Stanisław Pienias, tel. 512-310-115, e-mail: s.pienias@lewor.pl
Adam Pyśniak, tel. 508-399-570, e-mail: a.pysniak@lewor.pl
Tomasz Rozmus, tel. 504-220-315, e-mail: t.rozmus@lewor.pl
Grzegorz Szczutek, tel. 515-105-009, e-mail: g.szczutek@lewor.pl
Adam Jeziorski, tel. 506-056-633, e-mail: a.jeziorski@lewor.pl